Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ANIMAR

ANIMAR

ANIMAR

Animar

Firmę Animar założył znany polski lekarz weterynarii, Marek Wosiek. Od wielu lat jej działalność zapewnia wszystkim hodowcom gołębi oraz innych ptaków dostęp do suplementów diety, które zapewniają zwierzętom prawidłowy rozwój. Preparaty dystrybuowane przez pana Marka zawierają najlepsze składniki. Zaopatrując się w suplementy od Animar każdy hodowca zdoła uniknąć problemów zdrowotnych.

 

Z produktów Animar korzystają hodowcy z różnych krajów świata

W naszym sklepie udostępniamy szeroki wybór preparatów, których podanie zalecane jest gołębiom w trakcie każdego okresu hodowlanego. Jednym z nich jest np. Karnityna, wyraźnie poprawiająca metabolizm tłuszczu. Zachęcając wszystkich do zaopatrywania się w produkty oferowane przez firmę Animar, produkowane we Francji, pragniemy zauważyć, że regularnie sięgają po nie tylko polscy hodowcy ptactwa, ale także klienci z takich krajów, jak: Japonia, Hiszpania, Włochy, Arabia Saudyjska oraz wiele innych. Fakt ten najlepiej świadczy o tym, że są one zdecydowanie godne polecenia wszystkim dbającym o swoje gołębie (i nie tylko) osobom. Dzięki nim bowiem ptaki zawsze czują się świetnie, wyróżniają się niezwykłą kondycją i osiągają wspaniałe wyniki lotowe.

 

W sklepie Mój Gołąb znajdują się wysokiej jakości preparaty marki Animar, dostępne w niskiej cenie i w wielu formach. Zapoznaj się z ofertą!alt