Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » BROCKAMP

BROCKAMP

BROCKAMP

Brockamp to jeden z wielu producentów ekologicznych preparatów dla gołębi i innego rodzaju ptactwa, którego artykuły mogą Państwo nabyć w naszym sklepie. Dlaczego jednak warto zdecydować się na zakupy? Przede wszystkim ze względu na fakt, iż nad opracowywaniem składu suplementów diety proponowanych przez opisywaną markę pracowało wielu wybitnych specjalistów, posiadających ku temu nie tylko odpowiednio bogatą wiedzę, ale także doświadczenie. Ich wskazówki okazały się niezwykle przydatne podczas uzyskiwania kolejnych artykułów, które obecnie wykorzystywane są przez hodowców na całym świecie.

Preparaty bezpieczne dla zdrowia i życia gołębi

Brockamp to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa dla zwierząt. Oferowane przez nas preparaty charakteryzują się bardzo szybkim działaniem. Już po kilku podaniach gołębiom takich produktów, jak np. aktywne żelazo w płynie, anaboliczny zwierzęcy koncentrat białkowy czy substancja udrażniająca drogi oddechowe gołębi można zaobserwować polepszenie się ich stanu zdrowia, jeśli ten wcześniej pozostawiał choć trochę do życzenia. Polecamy zatem wszystkim preparaty od Brockamp, zapewniające ptakom dostęp do potrzebnych do ich prawidłowego rozwoju witamin oraz minerałów. Stosowanie w tym celu dostępnych w naszym sklepie preparatów jest jak najbardziej rozsądnym rozwiązaniem, ponieważ w ich składzie nie znajdują się żadne dodatkowe substancje chemiczne, których obecność w danym suplemencie mogłyby po pewnym czasie skutkować powstaniem poważnej choroby lub śmiercią zwierzęcia.

 

 

Produkty uzyskiwane w wyniki działalności Brockamp polecane są wszystkim hodowcom gołębi, dbającym o stan zdrowia ptaków. Skorzystaj z oferty!