Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » VERSELE - LAGA OROPHARMA

VERSELE - LAGA OROPHARMA

VERSELE - LAGA OROPHARMA

Versele-Laga Oropharma

Mająca swoją siedzibę w Belgii firma Versele-Laga Oropharma funkcjonuje już od 1987 r. Od momentu powstania zapewnia milionom hodowców gołębi na całym świecie dostęp do ekologicznych pasz, suplementów diety, przekąsek oraz produktów zdrowotnych, powstających z myślą nie tylko o ptakach, ale również innych zwierzętach gospodarskich oraz domowych. W tym czasie opisywany producent, którego artykuły udostępniamy Państwu w korzystnej cenie, zdążył stać się jednym z najczęściej wybieranych przez osoby poszukujące dla swoich ptaków najlepszej jakości artykułów, będących w stanie zapewnić im prawidłowy wzrost, zadowalający stan zdrowia oraz higienę. Przyczyniają się do tego przede wszystkim takie produkty, jak: witaminizowane drożdże piwne, mikroelementy czy sole do kąpieli. Zapewnienie gołębiom dostępu do nich sprawia, że prezentują się one doskonale pod każdym względem, zachwycając swoim wyglądem i wigorem uczestników wystaw, w czasie których stanowią główną atrakcję.

Produkty przetestowane przed dopuszczeniem ich do sprzedaży

Firma Versele-Laga Oropharma zawdzięcza swoją skuteczność w tworzeniu nowoczesnych wyrobów przeznaczonych dla zwierząt ścisłej współpracy z hodowcami, uczelniami i ośrodkami badawczymi z Belgii oraz innych krajów. Dzięki temu tworzący ją ludzie wiedzą, czego potrzeba korzystającym z jej usług osobom, a także ich zwierzętom. Pamiętać należy również o tym, że wszystkie artykuły przechodzą szereg specjalistycznych testów w Centrum Badań Versele-Laga Health&Care, co powoduje, iż mogą one zostać dopuszczone do dystrybucji bez żadnego ryzyka.

 

 

Twoje gołębie potrzebują najlepszej jakości suplementów diety, karm i innych produktów? Artykuły od Versele-Laga Oropharma bez wątpienia je zadowolą!