Strona główna » O NAS

O NAS

Mogłoby się wydawać, że sklep MójGołąb.pl to sklep jak każdy inny. I jeśli spojrzeć na asortyment, to tak rzeczywiście jest. Jednak od początku powstania tego miejsca wiedzieliśmy, że to hodowca i jego sukcesy powinny być w centrum. Dlatego my nie sprzedajemy produktów – my sprzedajemy pewność co do ich najwyższej jakości, stałej dostawy, a przede wszystkim gwarantujemy spokój każdemu hodowcy. Dzięki nam hodowca może skupić się w pełni na wynikach swoich fenomenalnych lotników. Bo doskonałe produkty renomowanych marek w atrakcyjnych cenach ma dzięki nam.
 
Skąd o tym wiemy? MójGołąb.pl to właściwie dwie osoby, których połączyła pasja:
 
On – hodowca gołębi, który zna wszystkie problemy związane z hodowlą z praktyki. Często sam borykał się z uciążliwymi zakupami, brakiem towarów czy też koniecznością dłuższych podróży. Dzięki temu, że od lat funkcjonuje w środowisku zna się na gołębiach w zakresie fizjologii i wie, że za sukcesy i zdrowie ptaków odpowiada dobra karma i suplementacja.
 
Ona – dziewczyna skutecznie zarażona miłością do gołębi, która za cel postawiła sobie dobrą komunikację i relację z klientami, intuicyjną nawigację sklepu i wynegocjowanie świetnych warunków z dostawcami, aby oferta sklepu była w 100% korzystna dla hodowców. Doskonale wie jak dbać o każdego klienta w sposób indywidualny, prowadzić sklep i obsługiwać zamówienia.
 
I tak właśnie powstał MójGołąb.plmiejsce, w którym hodowca powinien poczuć się jak u siebie. Miejsce, gdzie cały czas pojawiają się korzystne promocje, asortyment jest stale uzupełniany na podstawie wiedzy i sukcesów światowych hodowców, przesyłki realizowane są zawsze w terminie. Miejsce, gdzie dzięki czytelnej nawigacji przy pomocy kilku kliknięć można wygodnie i szybko zamówić karmy, grity, suplementy i akcesoria.
 
MójGołąb.pl to miejsce godne zaufania. Jedyne, co jest tutaj wysokie, to gwarancja wysokich i udanych lotów!
 
W ofercie sklepu:
  • karmy dostosowane do poszczególnych okresów hodowli
  • grity i minerały
  • suplementy
  • preparaty do higieny i pielęgnacji
  • akcesoria do gołębników

SKLEP DLA GOŁĘBI
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu