Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » VERSELE - LAGA

VERSELE - LAGA

VERSELE - LAGA

Versele-Laga

Versele-Laga to znany międzynarodowy producent artykułów służących żywieniu zwierząt takich, jak: koty, psy, konie, ryby czy gołębie pocztowe. Uzyskiwane w wyniku jego działalności wyroby charakteryzują się bardzo dużą jakością, a także wyjątkowym zapachem oraz smakiem, przyczyniającymi się do tego, że nawet nasi najbardziej wybredni przyjaciele będą bardzo chętnie je spożywać. Karma Versele-Laga składa się wyłącznie z naturalnych składników, których wykorzystanie w procesie produkcji pozwala uzyskać mieszanki bogate w witaminy, przyczyniające się do zwiększenia odporności organizmów zwierząt, przyspieszające ich wzrost oraz wpływające korzystnie na ogólny stan ich zdrowia. Polecamy więc wszystkim skorzystanie z naszej oferty, bogatej w artykuły pochodzące od wspominanej firmy, uzyskiwane z najlepszej jakości i w pełni naturalnych składników.

Produkty przygotowywane przez specjalistów

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się od zawsze przede wszystkim karmy Versele-Laga dla gołębi, ponieważ to właśnie temu gatunkowi ptaków firma poświęca najwięcej uwagi w swojej pracy. Dzięki temu wszyscy ich hodowcy mogą cieszyć się z otrzymywania różnego rodzaju pożywienia. Wśród dostępnych produktów znajdą m.in. mieszanki przeznaczone dla młodych ptaków (Classic Junior), granulaty energetyczne (Energy-Corn), karmę lotową (Laga Champion Plus I.C.) oraz wiele innych. Karmy dla gołębi Versele-Laga są zdecydowanie godne polecenia także z tego względu, że nad opracowywaniem ich składu nieustannie pracują najlepsi specjaliści z całej Europy. Wielu z nich jest również hodowcami gołębi, co sprawia, że znają oni doskonale potrzeby innych miłośników zwierząt uznawanych za międzynarodowy symbol pokoju. Także z tego więc względu zasługują na zaufanie, podobnie jak wszystkie artykuły oferowane przez firmę Versele-Laga.

Różnorodność karm będąca w stanie zadowolić wszystkich klientów

Największym zainteresowanie właściwie od zawsze cieszą się naturalne mieszanki, w tym lotowa regeneracyjna (Plus I.C.), lotowa dla wdowców (Hirn MIxture) czy lotowa dla młodych gołębi (Dark Plus). Każda z nich powstała z myślą o ściśle określonej grupie gołębi, co powoduje, że są one w stanie w najwyższym stopniu spełnić oczekiwania ptaków, które, jak w przypadku ludzi, bywają przecież różne. Dlatego najważniejsze jest, by prawidłowo je rozpoznać, a następnie zaspokoić, do czego przyczyniają się karmy Versele-Laga oraz innego typu wyroby od tego producenta.

Zachęcając wszystkich Państwa do ich nabycia, pragniemy także zaznaczyć, że sklep Mój Gołąb posiada szeroki wybór mieszanek, dostępnych w atrakcyjnych cenach oraz praktycznie w dowolnej ilości, co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących dla swoich najcenniejszych ptasich okazów wyłącznie najlepszych rozwiązań, polecanych przez najsłynniejszych hodowców z całego świata.

 

 

 

Karmy Versele-Laga stanowią mądry wybór, ponieważ zapewniają zwierzętom wszystko to, co dla nich najważniejsze. Zapraszamy po nie do sklepu Mój Gołąb.