Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » CENTRUM ZDROWIA GOŁĘBI

CENTRUM ZDROWIA GOŁĘBI

CENTRUM ZDROWIA GOŁĘBI

Centrum Zdrowia Gołębi jest marką, która oferuje wszystkim hodowcom wykonane wyłącznie z naturalnych składników produkty, pozwalające rozwijać się gołębiom bez przeszkód oraz stanowiące najlepsze rozwiązania w sytuacji, gdy dany ptak zachoruje. W ramach działalności Centrum Zdrowia Gołębi każda osoba korzystająca z jego usług ma szansę otrzymać specjalistyczne porady, dzięki którym będzie mogła zastosować odpowiednie techniki profilaktyczne, będące w stanie uchronić zwierzęta przed nagłym pogorszeniem się stanu ich zdrowia. Jeśli jednak nie uczynią Państwo tego i gołąb zachoruje, wówczas swoją pomocą służą współpracujący z Centrum Zdrowia Gołębi lekarze weterynarii, których wiedza, doświadczenie oraz umiejętności już wielokrotnie okazały się ratunkiem dla nawet szczególnie cierpiących ptaków.

Wysoka skuteczność preparatów oferowanych przez Vet-Animal
 

Od ponad 10 lat firma Vet - Animal w ramach marki Centrum Zdrowia Gołębi promuje wśród swoich klientów programy profilaktyczne odchodzące od antybiotyków i preparatów chemicznych na rzecz bezpiecznych produktów, które powstały na bazie naturalnych składników.
Takie działanie sprawiło, że wspominanej marce zaufały dotychczas tysiące właścicieli gołębi i innych ptaków, wiedząc, że w jej ofercie znajdują się preparaty pewnego pochodzenia i różnorodne pod względem swego przeznaczenia. Wśród nich znaleźć można m.in. produkty odpornościowe, sole do kąpieli czy herbaty udrażniające drogi oddechowe. Zachęcamy więc wszystkich do zainteresowania się nimi, poznając szczegóły posiadanego przez sklep Mój Gołąb asortymentu, zawierającym w sobie artykuły od najlepszych polskich i zagranicznych producentów.

 

Firma specjalizuje się w produktach leczniczych oraz profilaktycznych skierowanych do takich grup zwierząt jak pszczoły miodne, gołębie pocztowe, ozdobne oraz konie.