Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » TOLLISAN

TOLLISAN

TOLLISAN

Tollisan

Uzyskiwane w wyniku działalności firmy Tollisan suplementy diety oraz pożywienie dla gołębi cieszą się bardzo dużą popularnością w wielu krajach, m.in. w Polsce. Hodowcy tego gatunku ptaków, poszukując dla nich naturalnych i powstających w bezpiecznych warunkach, zgodnych z wymogami Unii Europejskiej, wyrobów, dzięki którym mogłyby szybciej się rozwijać, a także zawsze cieszyć się dobrym zdrowiem, chętnie sięgają po wyroby opisywanego producenta. Z tego powodu zapraszamy również wszystkich Państwa do zapoznania się z przygotowaną ofertą, w której możliwe są do nabycia m.in. właśnie artykuły Tollisan dla gołębi.

Tollyamin i inne produkty od Tollisan warte polecenia

Największym powodzeniem wśród produktów Tollisan cieszą się substancje wspomagające organizm ptaków. Mamy tu na myśli przede wszystkim preparat Tollyamin, zawierający w sobie potężną dawkę aminokwasów, elektrolitów oraz witaminę B. Każdy z tych składników korzystnie wpływa m.in. na poziom odporności gołębi oraz ich kondycję, w wyniku czego doskonale sprawują się w sezonie lotów. Warto również zwrócić uwagę na karmę produkowaną przez firmę Tollisan (The special one Super Diet). Składa się ona m.in. z ryżu czerwonego, owsa, złotego prosa, konopii oraz gryki. Zapewnienie ptakom stałego dostępu do tego typu mieszanki skutkuje brakiem problemu z wypadającymi piórami czy słabymi kośćmi. Poza tym kolor ich skóry charakteryzuje różowy kolor, którego uzyskanie w przypadku zwłaszcza gołębi jest jak najbardziej pożądanym przez ich hodowców zjawiskiem.

 

 

 

Tollisan to sprawdzona firma, której produkty cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce. W Mój Gołąb znajdziesz je w różnych formach i niskiej cenie.