Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ROHNFRIED

ROHNFRIED

ROHNFRIED

Röhnfried

Röhnfried jest marką należącą do firmy dr Hesse Animal Pharma GmbH & Co. KG – jednej z najbardziej cenionych przez hodowców gołębi ze względu na jej doświadczenie w tworzeniu suplementów paszy oraz farmaceutyków. Niemiecki producent od lat uchodzi za lidera w dostarczaniu nowych i skutecznych zarazem rozwiązań z zakresu żywienia, a także problemów pokarmowych, z którymi borykają się ptaki i inne zwierzęta. Artykuły oferowane przez Röhnfried, dostępne w naszej ofercie, opierają się w znacznym stopniu na naturalnych, ziołowych składnikach. Powstają one natomiast w spełniających wszelkie wymogi europejskie zakładach produkcyjnych, zatrudniających doświadczonych i wyposażonych w odpowiednio bogatą wiedzę biologów, hodowców oraz weterynarzy. Taka kadra specjalistów stanowi najlepszą gwarancję tego, że uzyskane suplementy diety i farmaceutyki nie niosą za sobą najmniejszego choćby zagrożenia dla zdrowia lub życia ptaków, lecz dostarczają im pożądanych witamin i minerałów. To jednak nie wszystko, co dla Państwa przygotowaliśmy.

Artykuły polecane przez najsłynniejszych hodowców gołębi

Mój Gołąb oferuje swoim klientom także preparaty do higieny i zwalczania pasożytów, których zastosowanie w praktyce pozwala zwierzętom lotnym zawsze prezentować się maksymalnie efektownie, co dotyczy zwłaszcza stanu ich upierzenia. Po zastosowaniu odpowiednich preparatów staje się ono lśniące i pozbawione najmniejszych braków. Zachęcamy zatem wszystkich do zainteresowania się wyrobami sygnowanymi marką Röhnfried. Produkty te są bowiem zawsze szczegółowo analizowane przed dopuszczeniem ich do sprzedaży. 

 

 

Röhnfried od lat dostarcza hodowcom gołębi najlepsze rozwiązania z zakresu ich żywienia. Są one możliwe do nabycia już teraz w naszym sklepie!