Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » PIGEON VITALITY

PIGEON VITALITY

PIGEON VITALITY

 

 

 

Pigeon Vitality

 

Kilkunastoletnie działanie norweskiej firmy Pigeon Vitality owocuje otrzymywaniem przez hodowców gołębi nie tylko z tego skandynawskiego państwa, ale również innych – także pozaeuropejskich – produktów, których dostarczanie ptakom pozwala uchronić je przed powstawaniem poważnych chorób. Twórca opisywanej marki, dr Frode Brakstad, to znany na całym świecie miłośnik i hodowca gołębi, regularnie odnoszący sukcesy w trakcie prestiżowych wystaw. Nie byłoby to zapewne możliwe, gdyby nie fakt, że specjalizuje się on w dziedzinie chemii organicznej.

 

Dlaczego warto stosować preparaty od doktora Brakstada?

Dr Brakstad wykorzystuje w procesie produkcji preparatów Pigeon Vitality naturalne kwasy organiczne, bogate w witaminy i minerały. Dlatego artykuły oferowane przez jego firmę Pigeon Vitality, dostępne w naszej ofercie, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród hodowców gołębi. Najczęściej sięgają oni po produkt, którym jest Improver Pigeon Vitality, objęty patentem na całym świecie. Do najważniejszych jego zalet zalicza się m.in. zapobieganie powstawaniu i rozwojowi takich chorób, jak: E-coli salmonella czy kokcydioza; wzmacnianie odporności ptasich organizmów; przyczynianie się do nadania ich piersiom oraz gardłu różowego koloru; obniżenie zapotrzebowania zwierząt na przyjmowanie antybiotyków. Produkt najlepiej się sprawdza w połączeniu z Antifungal. Cena obydwu produktów zaczyna się od 45 zł za 50g saszetkę.

 

Jakie produkty najchętniej wybierają nasi Klienci?

Absolutnym bestsellerem w sprzedaży jest produkt Improver i Antifungal. Multivitra Pigeon Vitality to bogaty kompleks witamin i minerałów. Multivitra jest najbardziej kompletnym produktem multiwitaminowym na rynku. Clearify Pigeon Vitality to produkt idealny do profilatyki układu oddechowego. Stosowanie Clearify Pigeon Vitality zapobiega i wspomaga leczenie mykoplazmozy. Innym preparatem stosowanym w profilatyce dróg oddechowych jest Bronchoplus Pigeon Vitality. Bronchoplus nie tylko zapobiega chorobom układu oddechowego w sezonie lotowym ale zmniejsza nadmierną ilość śluzu w drogach oddechowych, stymuluje naturalną obronę organizmu oraz zapewnia wsparcie w przypadku stresu cieplnego. Jeśli chcesz zadbać o profilaktykę Trichomonadozy, Heksamitozy, E-coli polecamy produkt Tricoli Stop Powder Pigeon Vitality - w ciągu trzech godzin eliminuje 99,8% przypadków rzęsistkowicy. Marka Pigeon Vitality proponuje ten produkt również w wygodnych do stosowania kapsułkach. Cena kapsułek to 110 zł za szt. Jednym z ostatnich nowości Producenta jest produkt Lecithin Pigeon Vitality - najwyższej jakości lecytyna sojowa zwiększająca przemianę substancji tłuszczowych. Wśród dostępnych olejów wyróżnić należy Omega 3 Oil - najwyższej jakości oleje artktyczne. W oferowanych produchtach można również znaleźć białko dla gołębi dostępne w opakowaniach Pigeon Vitality Rebuild Powder oraz Rebuild Capsules. Fantastycznym olejem energetycznym, który w znaczący sposób zwiększa szybkość gołębi podczas lotu jest Pigeon Vitality Turbo Flight 500 ml - produkt dostępny jest również w kapsułkach pod nazwą Turbo Flight Capsules. Cena kapsułek to 120 zł za szt - w opakowaniu dostępna jest ilość 100 kapsułek. Belgamax poprawi nawodnienie i przyspieszy regenerację sił po locie. Najważniejsze witaminy dla podnoszenia wydajności hodowli i lotów dostępne są w produkcie Oxy B Liquid 250 ml. Liver Clean Liquid oczyści i zregeneruje wątrobę dzięki swoim naturalnym składnikom na bazie ziół, W ofercie naszego sklepu można znaleźć również zestaw pierzeniowy w promocyjnej cenie oraz pakiet na loty młodych. Produkty tej marki stanowią najwyższą półkę wśród najlepszych suplementów dla gołębi, chętnie łączone są z produktami Dr Brockamp, Belgica De Weerd oraz z karma Versele laga. Świetnie sprawdzają się też karmy Vanrobaeys oraz karma Paloma - zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami pod numerem telefonu dostępnym w zakładce kontakt. Oferujemy wygodne godziny do kontaktu. Wysyłka wszystkich naszych produktów odbywa się w każdy dzień roboczy. Dostępne formy płatności przy zamówieniu to przelew bankowy na konto, płatności elektroniczne oraz płatność za pobraniem. Cena wysyłek jest uzależniona od wyboru form płatności. Cena produktów jest dostępna na naszej stronie. W celu wygodnych zakupów wybierz odpowiadające kategorie.

alt

 

Chcesz zapewnić gołębiom stały dostęp do zalecanej im dawki witamin i minerałów naturalnego pochodzenia? Polecamy zakup preparatów Pigeon Vitality! Zapoznaj się na naszej stronie z informacjami w zakresie wysyłki oraz dostawy produktu.

alt