Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » NATURALIS

NATURALIS

NATURALIS Firma NATURALIS to polski producent suplementów dla gołębi, których skład jest w 100% naturalny i bezpieczny w stosowaniu. Każdy produkt NATURALIS jest przebadany laboratoryjnie, co jest zdecydowanym wyróżnikiem marki.

Najwyższym celem firmy NATURALIS jest utrzymanie w zdrowiu i optymalnej, długotrwałej formie gołębi na każdym etapie sezonu. Firma stara się to osiągnąć poprzez liczne badania i obserwacje prowadzone na kilku niezależnych stadach gołębi pocztowych.

 

Produkty pozwalają osiągnąć optymalną formę gołębi i minimalizują konieczność stosowania leków i chemoterapii
 

To zdecydowanie zwiększa dobrostan stada. Wśród gamy oferowanych produktów Hodowcy znajdą produkty o działaniu grzybobójczym, bakteriobójczym i wirusobójczym; preparaty dla gołębi wpływające na drogi oddechowe oraz produkty zawierające ogromną ilość witamin i związków mineralnych. Produkty NATURALIS sprawdzą się na każdym etapie rozwoju gołębi: podczas sezonu zimowego, sezonu rozrodczego, sezonu lotów gołębi dorosłych, sezonu lotów gołębi młodych, sezonu pierzenia gołębi oraz sezonu wystaw gołębi.

Produkty znajdujące się w naszej ofercie zapewniają gołębiom pożądany stan zdrowia oraz optymalny rozwój niezależnie od tego, na którym etapie sezonu zostaną im dostarczone. Stosowanie substancji tworzonych przez Naturalis stanowi wyjątkowo efektywny sposób zapobiegania powstawaniu poważnych chorób, zmuszających bardzo często hodowców do sięgania po kosztowne leki oraz odwoływania się do chemioterapii w celu przywrócenia ptakom dawnej formy. By nie dopuścić do takiej konieczności, polecamy dokonanie zakupu wybranych preparatów działających grzybo-, bakterio- i wirusobójczo, zawierających w sobie potężną dawkę witamin i minerałów. Szczególną popularnością wśród hodowców gołębi cieszą się m.in. produkty pobudzające układ odpornościowy ptaków (np. Naturalis Super Zdrowie) czy preparaty udrożniające drogi oddechowe (np. Naturalis Dobry Oddech).

 

 

Preparaty wykonywane przez Naturalis stanowią gwarancję tego, że podanie ich gołębiom w znacznym stopniu przyczyni się do poprawy ich stanu zdrowia.