Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » TJW

TJW

TJW

TJW

TJW Racing Pigeons Feed, będąca polską firmą zajmującą się produkcją wysokogatunkowego pokarmu oraz suplementów diety dla gołębi, od wielu już lat dostarcza wszystkim ich hodowcom artykuły w postaci granulatów oraz mikrogranulatów. Powstają one w specjalnych warunkach, dzięki czemu są w stanie zaspokoić potrzeby osób zaopatrujących się w poszczególne produkty w naszym sklepie. Wśród nich znaleźć można m.in. lekkostrawne granulaty dla gołębi, pokarm powstały z myślą o młodych ptakach oraz mikrogranulaty proteinowe. To jednak tylko niewielka część oferty, którą dla Państwa przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani o tym, że jej różnorodność oraz fakt, iż dystrybuujemy pokarm uzyskiwany wyłącznie z naturalnych składników sprawią, że każda osoba decydująca się na zakup jednego z artykułów od TJW na pewno nie pożałuje swojego wyboru.

O jakości produktów od TJW przekonały się już tysiące klientów

Wyroby pochodzące od opisywanego producenta zapewniają gołębiom potężną dawkę szeregu wartości odżywczych, niezbędnych przede wszystkim  młodym ptakom. Zapewnienie im dostępu do proponowanych przez nas karm wyraźnie poprawia ich kondycję zdrowotną, przyczyniając się jednocześnie do prawidłowego rozwoju oraz zapobiegania występowaniu chorób. Dlatego polecamy wszystkim suplementy diety i pożywienie TJW, chętnie stosowane zarówno przez polskich hodowców, jak i zagranicznych, poszukujących dla swoich gołębi możliwie najlepszych rozwiązań, pozbawionych chemicznych substancji wspomagających.

 

 

Dlaczego warto sięgać po produkty TJW? Są w pełni bezpieczne dla ptaków, wykonane z naturalnych składników i dostępne w niskiej cenie.