Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » BELGICA DE WEERD

BELGICA DE WEERD

BELGICA DE WEERD

Belgica de Weerd

Istniejąca od 1972 r. holenderska marka Belgica de Weerd znana jest jako profesjonalny i godny zaufania dostawca preparatów uzupełniających i medycznych dla gołębi pocztowych. Ptaki zaliczane do tego gatunku wymagają szczególnej opieki i zapewniania im dostępu do jak najlepszej jakości karmy, suplementów czy środków do utrzymania higieny, dlatego wszyscy odpowiedzialni hodowcy na pewno zainteresują się możliwymi do nabycia w naszym sklepie artykułami firmy funkcjonującej w kraju tulipanów. Dzięki nim zwierzęta rozwijają się bez żadnych przeszkód, cieszą dobrym zdrowiem, a także osiągają satysfakcjonujące wyniki w sportach gołębiarskich. Fakt ten sprawia, że zdecydowanie warto korzystać z produktów od Belgica de Weerd, tworzonych na podstawie badań własnych firmy, które mają miejsce w Berdzie – holenderskim mieście położonym w południowo-zachodniej części kraju.
 

Preparaty wolne od substancji dopingujących

Dostawca supmentów dla gołębi, których dystrybucją się zajmujemy, korzysta z usług doświadczonych specjalistów, co sprawia, że są one w pełni bezpieczne dla gołębi. Z przeprowadzonych badań konsumenckich jasno wynika, że już ponad 50 tys. hodowców z całego świata korzysta z preparatów Belgica de Weerd, zapewniających ich gołębiom pocztowym stały dostęp do cennych witamin oraz minerałów. Co ważne – są one całkowicie pozbawione środków dopingujących, mogących negatywnie oddziaływać w przyszłości na stan zdrowia ptaków.

 

Produkty wykonywane przez specjalistów z firmy Belgica de Weerd są znane na całym świecie z racji swojej wysokiej jakości. Kup je w sklepie Mój Gołąb.