Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » KARMY GOLD WINGS

KARMY GOLD WINGS

KARMY GOLD WINGS Polski producent najwyższej jakości karm dla gołębi oraz ptaków ozdobnych.

Ścisła kontrola procesu produkcji i mieszanie ziaren w odpowiedniej kolejności z zachowaniem optymalnego czasu mieszania, sprawia że mieszanki są wyczyszczone w doskonały sposób. Wszystkie karmy dla gołębi Gold Wings, a także karmy dla ptaków ozdobnych są w 100% bezpieczne: każda partia towaru przechodzi szczegółowe badania siły kiełkowania, badania na obecność pleśni i grzybów oraz na obecność pałeczek Salmonelli. Produkty podlegają szczegółowym kontrolom Inspekcji Weterynaryjnej oraz kontrolom Unii Europejskiej.

Wszystkie ziarna, które używane są do produkcji karm podlegają jakościowej kontroli. Muszą posiadać odpowiednią wielkość, wilgotność, jakość oraz muszą być odpowiednio przechowywane, z uwzględnieniem najwyższych norm czystości. Ważny jest również wiek ziaren. Wszystkie ziarna kupowane są sezonowo; nie mogą mieć więcej niż rok, aby miały odpowiednią siłę kiełkowania, wartość energetyczną oraz odpowiednią zawartość składników mineralnych i naturalnych witamin.

Marka Gold Wings cieszy się dużą popularnością i uznaniem wśród hodowców. Jakość karm Gold Wings jest zauważana i doceniana przez hodowców w kraju, jak i za granicą.