Strona główna » PROGRAMY LOTOWE » ANIMAR PROGRAM LOTOWY

ANIMAR PROGRAM LOTOWY

Data dodania: 02-12-2018 Wyświetleń: 3113


1. Po przylocie: Gołąb-loty lub 1-2 dni, oczyszczenie układu oddechowego Gołąb-Provital na karmę. 

2. Na 3-4 dzień zastosować Gołąb- Omega 3,6 na karmę, Gołąb- karnityna lub Karnitol MG do wody.

3. Przed koszowaniem 5 dzień do wody Gołąb – loty lub Gołąb – CE speed na karmę; Gołąb- kondycja przez 1-2 dni

6. W przypadku wystąpienia problemów oddechowych można podać Gołąb-witalność ekstra z jodem, Gołąb- witalność lub Gołąb-Provital.

Jest to bardzo uproszczony program, który można modyfikować do indywidualnych potrzeb. Preparaty można łączyć ze sobą we wskazanych dawkach, w przypadku stosowania mixu zachodzi konieczność częstszego wymieniania roztworu.

W okresie wysokich temperatur zewnętrznych zalecane preparaty to Gołąb - CE speed oraz Gołąb - loty.

W okresie częstych transportów (loty, przewozy zakupionych ptaków itp.) wskazane jest zastosowanie preparatu Gołąb-protektor najlepiej na 1-2 dni przed spodziewaną sytuacją stresową, również skuteczny jako zabezpieczenie przed skutkami nagłej zmiany karmy.

W okresie rekonwalescencji, zalecane jest stosowanie preparatu Gołąb-ECfolic, zawierający składniki wpływające na odporność organizmu na przemian z Gołąb-B +liver, Gołąb- wigor lub Flavovit.

Preparaty można stosować w różnych połączeniach w zależności od potrzeb, stanu fizjologicznego ptaków oraz według zaleceń lekarza weterynarii.

SKLEP DLA GOŁĘBI Wróć do kategorii PROGRAMY LOTOWE
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu