Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ARKADIUSZ KONIECZNY

ARKADIUSZ KONIECZNY

ARKADIUSZ KONIECZNY

Arkadiusz Konieczny

Arkadiusz Konieczny to znany w Polsce hodowca gołębi, który zajmuje się ponadto dystrybucją ziół dla nich przeznaczonych. Celem jego działalności jest dostarczanie innym posiadaczom wspomnianych ptaków skutecznych produktów w walce z mniejszymi dolegliwościami, jak i poważnymi chorobami. Wśród nich wymienić należy m.in. wykonaną zgodnie z zaleceniami pana Arka herbatę ziołową, przyczyniającą się w znacznym stopniu do udrożnienia dróg oddechowych lotnych zwierząt. W ofercie producenta znajdziemy również zioła do kąpieli oraz posypkę ziołową na karmę z siedemnastu różnych rodzajów składników, na czele z oregano, chrzanem oraz pokrzywą.

 

Zioła wspomagające stan zdrowia gołębi

Działalność takich osób, jak pan Arkadiusz Konieczny pozwala polskim hodowcom gołębi cieszyć się posiadaniem zdrowych i energicznych okazów, które są w stanie osiągać świetne prędkości podczas lotów. Przekonały się już o tym tysiące osób korzystające z naszej oferty, składającej się m.in. właśnie z produktów wykonanych przez opisywanego w tym miejscu specjalistę w zakresie hodowli gołębi. Proponowane przez niego zioła działają przeciwzapalnie i bakteriobójczo, kombinacje ziół przyczyniają się natomiast do poprawy pracy układu trawiennego ptaków, działając jednocześnie korzystnie na ich skórę, a także wspomagając pracę mięśnia sercowego. Jeżeli zatem poszukują Państwo wysokogatunkowych mieszanek produktów zielnych od sprawdzonego producenta, polecamy nabycie tych, których przygotowywaniem od dawna zajmuje się pan Arkadiusz Konieczny.

 

Produkty oferowane przez Arkadiusza Koniecznego, dostępne w Mój Gołąb, są w pełni naturalne i łatwo przyswajane przez ptaki. Zdecyduj się na zakup!alt