DAC

DAC

DAC Pharma

Firma DAC Pharma z siedzibą w Holandii specjalizuje się w dostarczaniu hodowcom gołębi z różnych krajów preparatów uzupełniających i medycznych. Jej asortyment obejmuje m.in. produkty przyspieszające wzrost ptaków i elektrolitowe, substancje działające przeciwgrzybiczo oraz aktywatory energii. Każdy z wymienionych produktów powstaje w pełni profesjonalnych warunkach, a wszelkie podejmowane czynności konsultowane są z najwybitniejszymi holenderskimi specjalistami z zakresu medycyny oraz wielu innych. Dzięki temu po uzyskaniu swojej finalnej postaci dany preparat może być podawany gołębiom przez ich właścicieli bez najmniejszego ryzyka.

Preparaty dla gołębi zgodne z normami GMP-food i ISO 9001

Polecamy wszystkim zainteresowanie się naszą ofertą, w której widnieje dość szeroka grupa artykułów od DAC Pharma. Wśród nich znajdą Państwo m.in. specjalną herbatę dla ptaków w opakowaniu o pojemności 300 gramów. Została ona stworzona przez holenderską firmę na bazie wieloletnich doświadczeń i badań. Do jej uzyskania użyto natomiast wysokowartościowych ziół, które były kolejno uprawiane, zbierane, suszone i przetwarzane według norm GMP-food oraz ISO 9001. Mieszanka składa się m.in. z liści podbiału, majeranku oraz ziela nawłoci. Brak w niej – co jest jak najbardziej pozytywnym zjawiskiem – chemicznych substancji wspomagających. Podawanie gołębiom opisywanej herbaty wyprodukowanej przez DAC Pharma przynosi wiele korzyści, oczyszczając gardziel zwierząt, zapewniając im lepszą kondycję oraz świetną przemianę materii.

 

Produkty oferowane przez sklep Mój Gołąb charakteryzuje najwyższa jakość i naturalne składniki. Tak, jak w przypadku preparatów od DAC Pharma.


DAC DACOCHOL1000 ml - z metioniną i choliną

DAC DACOCHOL1000 ml - z metioniną i choliną

55,00 zł
dodaj do schowka
dodaj do porównania

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu