Strona główna » JAAP KOEHOORN - VYDEX
Nasza oferta

JAAP KOEHOORN - VYDEX

JAAP KOEHOORN - VYDEX

Jaap Koehoorn – Vydex

Produkty powstające w wyniku działalności firmy Jaap Koehoorn – Vydex charakteryzuje rzadko spotykana jakość. Oferowane przez nią wysokobiałkowe artykuły są bardzo bogate w niezbędne aminokwasy, co powoduje, że powinny być one dostarczane ptakom przede wszystkim po intensywnych treningach oraz wyczerpujących lotach. Dostęp do nich pozwoli gołębiom znacznie szybciej zregenerować własne organizmy, pozwalając tym samym ich hodowcom wkrótce przeprowadzić kolejną sesję.

Szybka regeneracja mięśni ptaków dzięki preparatom Jaap Koehoorn – Vydex

Wśród dostępnych w naszym sklepie wyrobów od Jaap Koehoorn – Vydex znajdą Państwo m.in. preparaty zapobiegające powstawaniu trychomonadozy (tzw. żółtego guzka) (Vydex Gele Druppels), suplementy diety wzbogacone większą dawką witaminy B12 (Vydex Protamin), wspomagające pracę wątroby i mięśni (Vydex Carbosol) oraz wiele innych. Każdy z nich – co bardzo istotne – wykonany został wyłącznie przy użyciu naturalnych składników. Oznacza to, podanie poszczególnych substancji ptakom nie niesie za sobą ryzyka wywołania u nich alergii oraz rozmaitych dolegliwości. Charakteryzowane preparaty Jaap Koehoorn – Vydex są bardzo łatwo przyswajalne przez gołębie i inne zwierzęta, pozytywnie wpływając na wyniki przez nie osiągane w różnego rodzaju zawodach. Przyczyniają się również do uzyskania przez nie zdrowego wyglądu (różowej skóry, idealnego stanu upierzenia itp.), który również ma dla wszystkich hodowców bardzo duże znaczenie. Polecamy więc Państwu zainteresowanie się naszą ofertą, w której nie brakuje artykułów uzyskiwanych przez kilkakrotnie wyżej wspomnianą firmę.

 

 

Jaap Koehoorn – Vydex to renomowany producentów preparatów dla gołębi. Kliknij i dołącz do szerokiego grona zadowolonych z ich stosowania hodowców!


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu