Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » KARMY DLA GOŁĘBI

KARMY DLA GOŁĘBI

KARMY DLA GOŁĘBI

Zbilansowana dieta to fundament sukcesu!


Jeżeli poszukujesz najlepszej karmy dla gołębi, będziesz zaskoczony jak szeroki wybór mieszanek znajdziesz w sklepie MójGołąb.pl. Hodowla gołębi znajduje coraz większą liczbę zwolenników. Jedni traktują to jako dobry sposób na zarabianie pieniędzy, inni jako sport, dla kolejnych jest to pasja, którą nierzadko mogą dzielić się z rodziną. Bez względu na to, jakim typem hodowcy jesteś, z pewnością chcesz, aby ptaki były w dobrej kondycji. Dbanie o ich wygląd, zdrowie i witalność wymaga dużego zaangażowania i wiedzy. Naszą ofertę budujemy w oparciu o doświadczenie klientów. Wiemy, jak ważne jest, aby karma dla ptaków cechowała się najlepszym składem i jakością, dlatego oferowane przez nas produkty pochodzą od producentów znajdujących duże uznanie na rynku gołębiarskim. Szeroki wybór produktów pozwala dopasować karmę do aktualnych wymagań hodowli. W ofercie znajduje się gama mieszanek, która pozwala zaopatrzyć hodowcę we wszystkie potrzebne produkty.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Zbilansowana dieta, dzięki odpowiednio dobranej karmie

 

Już teraz zadbaj o zdrowie ptaków. Mieszanki zostały odpowiednio dobrane do wymagań hodowców, zapewniając gołębiom dietę bogatą we wszystkie potrzebne im składniki. Dostarczając pokarm, który w pełni zaspokaja potrzeby żywieniowe ptaków, nasi klienci mogą być pewni, że cała hodowla będzie rozwijać się prawidłowo. Zbilansowana dieta, częste badania, profilaktyka i higiena - to podstawa. Każdy gołębiarz wie, który rodzaj karmy dla ptaków jest w danym momencie najbardziej odpowiedni, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od dobrej diety. Samodzielne mieszanie składników może nie być wystarczające, dlatego warto polegać na sprawdzonych karmach, które dostarczą gołębiom wszystkich niezbędnych elementów. Produkty dostępne na rynku mogą różnić się nie tylko składem. Dbając o hodowlę, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość mieszanek.

 

Wysokiej jakości karma dla gołębi dostosowana do celów twojej hodowli

 

W zależności od rasy, wieku, pory roku, czy aktualnego stanu zdrowia, ptaki potrzebują różnych składników niezbędnych do pozostania w najlepszej kondycji. W naszej ofercie posiadamy specjalne mieszanki dostosowane do poszczególnych hodowli. Karma dla gołębi zapewnia najlepszą kontrolę nad stanem zdrowia ptaków i gwarantuje ich prawidłowy rozwój na każdym etapie życia. Dla osobników narażonych na duży wysiłek najlepsze będą pasze energetyczne, lotowe oraz dietetyczne, w okresie odpoczynku i regeneracji. Mieszanki pierzeniowe posiadają większą ilość nasion z roślin oleistych, które pomagają ptakom w wymianie upierzenia, a dodatkowo unikalne dobranie poszczególnych składników zapewnia atrakcyjny wygląd piór. Mieszanki rozpłodowe i te przeznaczone dla młodych osobników, pozwolą zachować witalność i zdrowie w całej hodowli odpowiednio dbając o najmłodsze okazy. Ziarna dla młodych ptaków są niezbędne w procesie prawidłowego wzrostu, a uniwersalne karmy dla gołębi sprawdzą się jako baza do samodzielnego przygotowywania diety gołębi i może być podawana przez cały rok. Składniki dobierane przez sprawdzonych producentów i najlepszych hodowców są gwarancją odpowiedniej diety dla całej hodowli. Każda z mieszanek charakteryzuje się innym składem procentowym poszczególnych składników. Samodzielne stworzenie odpowiednich karm, które posiadałaby odpowiednio dobrane elementy jest trudne, dlatego nawet najbardziej doświadczeni hodowcy polegają na sprawdzonych gotowych rozwiązaniach.
 

Dbałość o każdy szczegół w trosce o twoje wyniki

 

Nasz sklep internetowy oferuje pełne spektrum karm, które są uwielbiane przez gołębie pocztowe. Zgodnie z polityką, wszystko co najlepsze, oferujemy wysoko i średnio witaminowe mieszanki skomponowane, na bazie kukurydzy i pszenicy oraz innych ziaren niezbędnych dla prawidłowego rozwoju gołębi sportowych. Niezależnie od tego czy w kręgu twoich zainteresowań, znajduje się karma uniwersalna, pierzeniowa czy dietetyczna, w naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości pasze i dodatki marek: flornes karma, mdm karma,beyers, irbapol, kampol. Serdecznie zapraszamy do zakupów.