Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » KARMY DLA GOŁĘBI2 » Mieszanki rozpłodowe

Mieszanki rozpłodowe

Od czego zależy posiadanie hodowli odnoszącej sukcesy? Najlepsi hodowcy znają odpowiedź na to pytanie. Odpowiednie zadbanie o najmłodsze osobniki tworzy podstawę w prowadzeniu zdrowej hodowli. Już na starcie warto zadbać o młode ptaki, podając specjalne karmy rozpłodowe dla gołębi o dużej ilości przyswajalnego białka, które jest niezwykle ważne w pierwszych okresach życia ptaków. To dzięki zróżnicowanej diecie, gołębie rozwijają się prawidłowo, co pozwala zapewnić dobry start w przyszłość. Gotowe mieszanki rozpłodowe dla gołębi zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia i obserwacji. Każdy hodowca zdaje sobie sprawę z tego, że pielęgnacja i częste badania gwarantują zdrowie całego stada, a karmienie nie może być przypadkowe. Dobieranie składników i samodzielne mieszanie ziaren często powoduje niewidoczne na pierwszy rzut oka niedobory składników, które szczególnie w pierwszym okresie życia gołębi, mogą być przyczyną niższej kondycji zdrowotnej ptaków w przyszłości.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Wysokiej jakości mieszanka rozpłodowa

 

Bez względu na cel hodowli i rasę ptaków każdy hodowca gołębi chce, aby jego stado cieszyło się zdrowiem. Jakość ziaren wpływa na wszystkie procesy fizjologiczne ptaków. Niska jakość karm może negatywnie wpłynąć na stado i być źródłem rozwoju wielu groźnych chorób. Mieszanki dostępne na naszej stronie gwarantują najlepszy dobór ziaren, które są przechowywane w odpowiednich warunkach i dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Oferowane przez nas produkty pochodzą od producentów, którzy zwracają szczególną uwagę na jakość, dlatego każda z mieszanek w naszej ofercie stanowi doskonałe źródło składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego rozwoju. Bogata w białka mieszanka rozpłodowa dla gołębi jest przeznaczona na okres lęgów i karmienia młodych. Gotowe karmy zostały stworzone w oparciu o doświadczenie i wiedzę najlepszych hodowców. Obserwacja ptaków w każdym okresie życia pozwala dopasować najlepszą dietę, która gwarantuje sukcesy całej hodowli.

 

Najlepsza mieszanka z dużą ilością białka dla młodych osobników

 

Dostarczanie wszystkich niezbędnych składników odżywczych wpływa na rozwój ptaków już w pierwszych okresach życia i pozwala gołębiom wyrosnąć na silne i zdrowe osobniki przynoszące hodowcom wiele sukcesów. Odpowiedni poziom witamin i minerałów, dbanie o higienę, badania profilaktyczne i ewentualne wczesne leczenie, gwarantuje zdrowy wzrost najmłodszych osobników, od których w przyszłości zależeć będzie powodzenie całego stada. Posiadanie gołębnika dla niektórych jest źródłem zarobku, dla innych pasją lub sportem. Jednak bez względu na to, co jest motywacją dla hodowcy, dla każdego ważne jest utrzymanie ptaków w najlepszej kondycji. Rozwój osobników w początkowym okresie jest najistotniejszy, dlatego szczególnie w czasie lęgów i karmienia młodych ptaków, warto podawać im mieszanki, które zostały opracowane na podstawie wielu lat doświadczenia i badań. Zapewnienie osobnikom dobrego startu w przyszłość, podając im ziarna z dużą ilością białka, które jest niezbędne w procesie prawidłowego wzrostu i rozwoju, to najlepsza inwestycja w hodowlę.