Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » PROFILAKTYKA 2 » OCHRONA OKA

OCHRONA OKA

Gołębie to średniej wielkości ptaki z rodziny gołębiowatych, które do zrównoważonego rozwoju potrzebują mocnych stawów, a także silnych skrzydeł i wydolnych narządów wewnętrznych. Bardzo ważny jest również dobry wzrok. Aby zapewnić im to, co najlepsze, warto podawać im sprawdzone produkty o działaniu profilaktycznym. Wzmocnią one organy i zregenerują je, a także zmniejszą ryzyko zachorowań na różne schorzenia. Twoje skrzydlate stado będzie w lepszej kondycji, a ewentualne choroby przejdzie dużo lepiej i szybciej niż normalnie.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

W ofercie sklepu internetowego MójGołąb.pl znalazły się preparaty służące ochronie oczu i poprawie wzroku. Polecamy produkty od rekomendowanych marek, które są gwarancją dobrej jakości. Są bezpieczne dla ptasiego organizmu – bazują na naturalnych składnikach. Można u nas kupić krople od Versele-Laga i Rohnfried. Zapewniamy bardzo przystępne ceny, szybką dostawę i profesjonalną obsługę. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Krople do oczu od Versele-Laga

Krople do oczu dla gołębi to produkt, w który powinien zaopatrzyć się każdy hodowca troszczący się o zdrowie stado. To preparat o działaniu ochronnym, który tworzy naturalną barierę ochronną ptasich oczu, a także zapewnia ich właściwą higienę oraz  idealnie wspomaga drogi oddechowe. W składzie znajduje się błękit patentowy. Krople można podawać gołębiom lotnym w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów – należy zaaplikować po jednej kropli do każdego oka dzień koszowania oraz w dniu powrotu z lotu.
 

Versele-Laga to bardzo dobra firma produkująca akcesoria i karmę dla różnych gatunków zwierząt, która bardzo często angażuje się w różne projekty ornitologiczne. Tę markę wybierają hodowcy gołębi, którzy chcą zadbać o dobrą kondycję ptaków. Produkty Versele-Laga dostępne w naszej ofercie wyróżniają się dobrym stosunkiem jakości do ceny.
 

Krople o szerokim spektrum działania

 

O ile krople od Versele-Laga są przeznaczone do oczu, o tyle Avisana od Rohnfried można stosować również do nosa i na rany. Sprawdzą się nie tylko do ochrony wzroku, ale również przy problemach z niewydolnym układem oddechowym. To preparat aktywnie oczyszczający błony śluzowe nosa i oczu, a także zranienia oraz wszystkie miejsca narażone na uszkodzenie. Krople Avisana tworzą warstwę probiotyczną o długotrwałym działaniu i sprawiają, że dezynfekcja nie jest konieczna.
 

Można je podawać gołębiom lotowym przed każdym lotem dystansowym (po jednej kropli do każdego otworu nosowego), a także po (w dniu powrotu) lub w czasie separowania samców od samiczek. W deszczowe dni warto zaaplikować je profilaktycznie w celu ochrony dróg śluzowych przed podrażnieniami. W ten sposób można uniknąć poważniejszych konsekwencji i zachorowań w przyszłości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą w pozostałych kategoriach. Proponujemy szeroki wybór preparatów o działaniu profilaktycznym, suplementów, karm i akcesoriów.