Strona główna » PROGRAMY LOTOWE » PIGEON VITALITY LOTY DŁUGODYSTANSOWE I MARATON

PIGEON VITALITY LOTY DŁUGODYSTANSOWE I MARATON

Data dodania: 05-06-2019 Wyświetleń: 5918


alt

Loty długodystansowe i maraton

alt

 

Loty długodystansowe i maraton zbliżają się w Europie - nadszedł najwyższy czas, aby zwrócić uwagę na to, jak najlepiej przygotować gołębie do tych wymagających wyścigów.

 

Kluczem jest zwiększenie energii karmy w ostatnich dniach przed koszowaniem, co w praktyce zwiększa zawartość tłuszczu. Ponieważ bogate w tłuszcz ziarna są również bogatymi w białko ziarnami, zarówno białka, jak i tłuszcz zostaną zwiększone przez takie mieszanki ziaren. Ponieważ tłuszcz jest najcenniejszym składnikiem odżywczym, sugerujemy dodawanie Pigeon Vitality Lecithin i Pigeon Vitality L-carnitine do ostatnich posiłków. Lecytyna działa jako emulgator i sprawia, że ​​tłuszcz z ziarna staje się bardziej rozpuszczalny w wodzie w płynach ustrojowych, co skutkuje bardzo dobrym wchłanianiem tłuszczu, L-karnityna zwiększa wychwyt i metabolizm na poziomie komórkowym, powodując najlepszy proces energetyczny w mitochondriach.


W konsekwencji sugerujemy dodanie Pigeon Vitality Lecithin i Pigeon Vitality L-carnitine do ostatnich posiłków gołębi przed lotami długodystansowymi i maratonami. W pozostałe dni sugerujemy przestrzeganie poniższych harmonogramów.

altaltalt

Komentarze (0)

SKLEP DLA GOŁĘBI Wróć do kategorii PROGRAMY LOTOWE
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu