Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » SUPLEMENTY DLA GOŁĘBI2 » Preparaty energetyczne

Preparaty energetyczne

Wyhodowanie czempiona, który pobije podczas lotów inne gołębie, to nie lada sztuka. Za osiąganie doskonałych wyników odpowiada nie tylko rasa i budowa ptaka, ale również stosowanie okresowych szczepień ochronnych, właściwe warunki bytowania, właściwy odpoczynek oraz odpowiedni sposób żywienia, sprowadzający się do podawania najlepszej jakości karmy, a także dodatków, które zwiększą wydajność ptaka, a jednocześnie wpływają na lepsze pierzenie. Dlatego polecamy dostępne w naszym sklepie internetowym preparaty energetyczne dla gołębi, które są w pełni dostosowane do ich potrzeb i będą stanowić znakomite źródło energii, niezbędnej przed każdym lotem krótkodystansowym oraz długodystansowym. Dostarczając je ptakom, zapewnimy im znakomitą formę, która może mieć główny wpływ na zajęcie wysokiej pozycji podczas zawodów.

 

 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele znakomitej jakości preparatów energetycznych, stworzonych na podstawie unikalnych formuł, przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy oraz innowacyjnych technologii. Polecamy między innymi cenioną przez hodowców formułę energetyczną Energoprobio-Vet 200g, zasobną w dobrze przyswajalne węglowodany, elektrolity oraz izolaty białkowe, do których dołączono aktywnie działający probiotyk. To preparat stosowany jako osłona przewodu pokarmowego, zalecany po leczeniu ptaków, wspierający układ pokarmowy, dodający energii przed lotami krótkodystansowymi i długodystansowymi, a także wspomagający odbudowę tkanki mięśniowej po ich zakończeniu. 200 g starcza na 13 kilogramów karmy. Na uwagę zasługuje także zwiększający wytrzymałość aż o 33%, a poziom glikogenu o 55% VYDEX Jaap Koehoorn Carbosol. Dzięki zawartym w nim hydrolizatorom skrobi i polimerom węglowodanów zapewnimy mięśniom i wątrobie właściwą dawkę glikogenu, a tym samym zbędne stanie się obciążanie układu pokarmowego gołębia nadmierną ilością karmy. Produkt jest doskonałym źródłem energii, szczególnie potrzebnej w dniach zawodów oraz w czasie osłabienia po przebytym wysiłku. Może być podawany także koniom czy psom.

 

Bardzo cenionym preparatem energetycznym dla gołębi jest również norweski produkt PIGEON VITALITY Turbo Light, przeznaczony specjalnie na czas lotów. Zapewnia ptakom maksymalną dawkę energii, dzięki czemu szybkość gołębia podczas lotu zostaje właściwie zwiększona, co jednocześnie znacznie podnosi szanse na osiągnięcie sukcesu podczas konkursu. Dodatkową dawkę energii zapewni gołębiom także PROFEED TAUBE Energie Booster 400g, który jednocześnie zmniejsza do zera skutki zmęczenia, wspomaga w czasie osłabienia, przyczynia się do zwiększenia poziomu wytrzymałości oraz do wzmocnienia mięśni po locie. Nie mniej wartościowy jest NATURALIS Olej energetyczny 500ml – bogate źródło kwasów Omega 3-6-9 oraz witamin A i E, a także energetycznego i prozdrowotnego GAMMA ORTYZOLU. To idealny sposób na zapewnienie ptakom znakomitej formy nie tylko podczas zawodów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zapewniamy szybką realizację zamówienia.