Strona główna » TRAVIPHARMA
Nasza oferta

TRAVIPHARMA

TRAVIPHARMA

Travipharma BV

Travipharma BV to znana holenderska firma rodzinna, której członkowie od pokoleń zajmują się produkcją bezpiecznych dla gołębi i innych zwierząt leków weterynaryjnych. Hodowcy z całego świata sięgają również po oferowane przez nią (i możliwe do nabycia m.in. w naszym sklepie) suplementy diety. Ich zastosowanie w praktyce pozwala korzystnie wpłynąć na odporność ptaków, pozwalając im skutecznie bronić się przed wszelkiego rodzaju infekcjami, które – nie będąc leczonymi – często prowadzą do znacznie poważniejszych problemów w postaci długotrwałych chorób. By nie dopuścić do tego, warto korzystać z artykułów pochodzących od Travipharma BV. Zwłaszcza, że przed dopuszczeniem ich do dystrybucji zawsze przechodzą szereg testów, wykonywanych przez doświadczonych i posiadających szeroką wiedzę lekarzy i innych specjalistów. Wydanie przez nich pozytywnej opinii na temat artykułów, które mamy przyjemność Państwu zaproponować, stanowi najlepszą gwarancję tego, że podane ptakom, w tym oczywiście gołębiom, nie doprowadzą do sytuacji zagrożenia życia zwierząt.

Oferujemy artykuły bez zbędnych chemicznych substancji wspomagających

Wśród oferowanych przez nas leków i suplementów diety wyróżnić trzeba m.in. krople do nosa S.A.S., pozwalające szybko udrożnić drogi oddechowe ptaków, pozbywając się zalegające w nich śluzu. Pamiętać przy tym należy, że proponowany preparat powstał na bazie olejków eterycznych oraz minerałów, bez zbędnych – chemicznych – substancji wspomagających, które mają w zwyczaju stosować mniej profesjonalne od Travipharma BV firmy.

 

 

 

Travipharma BV to sprawdzona marka, dostarczająca hodowcom wyjątkowej jakości produkty. Ich nabycie pozwala gołębiom cieszyć się z zdrowiem.


TRAVIPHARMA SAS 10ml - odśluzowujące krople do nosa

TRAVIPHARMA SAS 10ml - odśluzowujące krople do nosa

67,00 zł
dodaj do schowka
dodaj do porównania

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu