Informacje 661 80 80 85 PON - PT: 10:00-16:00
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » SUPLEMENTY DLA GOŁĘBI2 » Zakwaszacze

Zakwaszacze

Infekcje to problem, z którym niejednokrotnie spotykają się hodowcy. Mikroorganizmy i pasożyty rozmnażają się bardzo szybko i dzięki temu są w stanie przetrwać i przedostać się do organizmu zdrowego gołębia, chociażby poprzez jego kontakt z zanieczyszczoną wodą pitną. Naturalna biologiczna ochrona i zapewnienie higienicznych warunków bytowania mogą być niewystarczające, aby ochronić nasze czempiony przed poważnymi w skutkach chorobami, dlatego warto postawić na zakwaszacze dla gołębi, czyli na środki posiadające odpowiednią ilość kwasu, którego nie preferują na przykład bakterie E. coli czy Salmonelli. Tym sposobem zapewnimy jelitom ptaków ochronę przed patogenami. Dostępne w naszej ofercie produkty wpłyną na poprawę jakości wody, zmniejszenie liczby bakterii i ich rozmnażania się, a tym samym zminimalizują ryzyko wystąpienia chorób. Wszystkie oferowane produkty powstały pod okiem doświadczonych fachowców, przy zastosowaniu unikalnych formuł oraz sprawdzonych technologii.   

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Polecamy między innymi PROFEED TAUBE Acidifer, o lekko kwaśnym pH, zawierające kwas propionowy, mrówkowy, mlekowy oraz cytrynowy, poprzez co korzystnie wpływa procesy trawienne, na poprawę apetytu oraz zwiększa wydzielanie soków. Szczególnie warto podawać go ptakom podczas zmian karmy, w sytuacjach stresowych, w czasie upałów lub wspomagająco podczas infekcji układu pokarmowego. Przed pasożytami zagrażającymi układowi pokarmowemu znakomicie chroni również NATURALIS Ocet jabłkowy z miodem 1100ml, który także odświeża krew i wspomaga produkcję czerwonych krwinek, a jednocześnie stanowi środek dezynfekujący poidełka oraz wodę przeznaczoną do kąpieli ptaków. Znakomitym zakwaszaczem do wody jest również TJW AQUACID, szczególnie zalecany podczas rekonwalescencji czy w czasie leczenia, a także przed szczepieniami i po nich.

 

Na poprawę przemiany materii polecamy EURITAL PH-CONTROL 1000ml, który zawiera środek konserwujący złożony z kwasu mrówkowego, octowego, propionowego, cytrynowego oraz z mrówczanu amonu. Można go również stosować jako uzupełnienie karmy podstawowej. Natomiast NATURALIS Sok warzywny z octem jabłkowym 1100ml to połączenie stworzone z myślą o zapewnieniu właściwej flory bakteryjnej. Podczas stosowania go pasożyty w układzie pokarmowym nie rozmnażają się, krew zostaje odświeżona,  produkcja czerwonych krwinek przyspieszona, a kondycja poprawiona, dzięki czemu loty próbne czy też konkursowe mogą przebiec bardzo pomyślnie. Podobne rezultaty jest w stanie zapewnić zakwaszacz PIGEON VITALITY Improver 50g, który korzystnie wpływa na zdrowie gołębia, zapewniając różową barwę piersi i gardła, białe nozdrza, eliminację łupieżu, świetny wygląd piór i silne mięśnie.Jednocześnie wyklucza ryzyko wystąpienia u młodych ptaków choroby Adenowirus, a także groźnych bakterii E-coli, salmonelli, rzęsistkowicy czy kokcydiozy. Te oraz wiele innych zakwaszaczy dla gołębi znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie pytań, prosimy o kontakt.